Operátor výroby Mladá Boleslav až 32.000 Kč/měs.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor ve výrobě.

Nástup: IHNED

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- dlouhodobou spolupráci
- měsíční mzdu 28.000 - 32.000 Kč/měsíc
- stravenky 80 Kč
- možnost ubytování
- možnost týdenních záloh

Náplň práce:
- obsluha výrobní linky – výroba autosedaček
- práce ve výrobě

Požadujeme:
- SOU výhodou
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
- manuální zručnost
- spolehlivost, dochvilnost

Životopis a kontakt na Vás posílejte na prahazavináčworkservice.cz nebo zašlete SMS:PRÁCE MLADA BOLESLAV na telefonní číslo 601 311 214 601 311 213 a ozveme se zpět.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Mladá Boleslav

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Příspěvek na bydlení, Stravenky,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

12.4.2018