Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Operátor výroby kompozitních dílů, nástup od 24 000 Kč/měs

Náplň pozice:

    • obsluhování navíjecích zařízení
    • výroba podle výrobních postupů a instrukcí
    • sestavování částí strojů a strojních zařízení
    • manipulace, zapravování, značení dílů, čištění dílů

Nabízíme:

    • nástup 24 000 Kč/měs
    • stabilní zaměstnání
    • smlouvu na HPP
    • odpovídající finanční ohodnocení (fixní mzda a měsíční prémie)
    • bonusy/prémie až 4 000 kč/měs navic
    • jednosměnný Provoz
    • možnost odborného růstu
    • nástup možný ihned

Požadujeme:

    • manuálně zručné zaměstnance
    • fyzickou zdatnost
    • spolehlivost, pracovitost, pečlivost
    • praxi ne, vše vás naučím

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 4 (Ringhofferova 115/1)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština, Ruština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

11.1.2019