Operátor výroby - kompletace kosmetiky/dárkových krabiček, bonus 12.000 Kč!

Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na pozici  operátor/ka ve výrobě pro společnost zabývající se balícími pracemi a kompletací, sídlící na Praze Východ.

Nabízíme:

- náborový příspěvek 12.000 Kč !
- příjemné pracovní prostředí ve výrobní hale
- benefity (stravenky v hodnotě 105,- Kč (2200,-Kč/měsíčně), 5 týdnů dovolené, firemní akce...)
- zajímavé finanční ohodnocení 20.000,-Kč - 23.000,- Kč (fix + odměny, příplatky)
- svoz zdarma (Opatov, Říčany)
- dlouhodobé uplatnění na HPP
- místo výkonu práce: Praha Východ (Říčany – Jažlovice)
- nástup ihned/dohodou

Náplň práce:
- jednoduchá práce s kosmetikou – plnění pudrů a make-upů, kontrola kvality, balení
- kompletace sortimentů ke kávovarům - vkládání zboží do krabic (talířky, hrníčky, lžičky), kontrola kvality, balení
- štítkování , lepení etiket

Pracovní doba:

- Dvousměnný provoz (PO – PÁ, 8 hodinové směny)
- Třísměnný provoz (PO – PÁ, 8 hodinové směny)
- Víkendy volné

Požadujeme:
- manuální zručnost, šikovnost, preciznost
- flexibilita
- zkušenosti z výroby výhodou
- dobrý zdravotní stav
- zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 778 772 555 nebo zašlete svůj životopis!

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

9.11.2018