Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

OPERÁTOR VÝROBY KABELOVÝCH SVAZKŮ (A1087)

Náplň práce:

  • Montáž a kontrola kvality
  • kontrola kvality, kabeláž, testování, balení a stříhání svazků
  • odvíjení a předpříprava materiálu
  • 1 směna
  • pracovní doba 8,5 hodiny (5:45 -14:15)
  • práce ve stoje i v sedě
  • čisté příjemné pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Bělá u Turnova

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • výborný zrak na blízko
  • čtení technické dokumentace výhodou
  • počet míst - 10

Nabízíme:

  • mzda od 90 Kč/hod - 103 Kč/Nhod po zaučení.
  • prémie za docházku 700 Kč
  • dobrá autobusová doprava na pracoviště
  • zázemí rodinné firmy
  • bonusy za odpracované roky
  • mimořádné prémie za přesčasové hodiny +30 - 60 Kč/hod
80,- stravenka/odpracovaná směna

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Turnov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.9.2019