Operátor výroby - Jičín

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor ve výrobě.

Nástup: IHNED

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- dlouhodobou spolupráci
- měsíční mzdu 20.000 – 24.000 Kč/měsíc
- příplatky, prémie, docházkový bonus,
- 5 DNŮ DOVOLENÉ NAVÍC
- příspěvek na stravování
- možnost ubytování a příspěvek na ubytování
- doprava svozovým autobusem
- týdenní zálohy

Náplň práce:
- obsluha výrobní linky
- pomocné práce ve výrobě
- kompletace výrobků do automobilového průmyslu,

Požadujeme:
- ochotu pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu
- manuální zručnost
- spolehlivost, dochvilnost

Životopis a kontakt na Vás posílejte na prahazavináčworkservice.cz nebo zašlete SMS:PRÁCE JIČÍN na telefonní číslo 601 311 311 a ozveme se zpět.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Jičín

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

29.12.2017