!!! OPERÁTOR VÝROBY - HLUBOČKY U OLOMOUCE - 90 Kč/hod čistá mzda !!!

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Hledáme uchazeče na pozici dělník/ce strojní výroby.

Náplň práce: Práce dělníka na montážích varné techniky (práce na montážním pásu). Práce strojírenského dělníka na provoze povrchové úpravy (obsluha smaltovací linky), 3 směnný provoz. Požadujeme: Nutná fyzická zdatnost, manuální zručnost. Práce na 3 směny (ranní, odpolední a noční 7,5 hod směny) vhodné pro muže i ženy vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: Plat od 90 Kč/hod netto, stravné, cestovné nebo možnost ubytování zdarma. Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou místo výkonu práce Hlubočky u Olomouce výhodné platové podmínky nástup možný IHNED. +420 604 142 829

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Olomouc (Hlubočky)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.7.2017