Operátor výroby - Čermákovice - až 21.000,-Kč/měs.

Pro výrobce konstrukcí a potrubních systémů hledáme operátory výroby!

Pracovní doba:

třísměnný provoz (6:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30)

Náplň práce:

- montáž výrobků

Nabízíme:

volné víkendy
dovolená 5 týdnů
závodní stravování
ochranné prostředky a oděvy
možnost kariérního postupu

Požadujeme:

spolehlivost
zaslání životopisu

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 602 213 668

BUDEME VÁS KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Anglická 140/20)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

25.4.2018