Operátor výroby - Bzenec 15.500-17.500,-Kč/měs

  • Hledáme zaměstnance na pomocné operátorské pozice do firmy v Bzenci a Uherském Hradišti. Jedná se o významného klienta působícího v oblasti elektroprůmyslu.

    Jedná se o práci v nepřetržitém provozu na 12 hodinové směny (pracovní fond cca 164 hod),

  •  Termín nástupu: Ihned

    Místo výkonu práce: Bzenec

    Náplň práce:

      • obsluha lisu plastových odlitků

    Nabízíme:

      • 87-89,- Kč/hod
      • na HPP , nárok na 20 dní dovolené
      • osobní ohodnocení 0-15% z hrubé mzdy dle rozhodnutí nadřízeného
      • příplatek za práci přesčas 50% z hrubé mzdy
      • příplatek za práci v noci 10% ( práce od 22.00 do 6.00 )
      • další příplatky dle ZP
      • příspěvky na stravování ve výši 55%
      • dotovaná autobusová doprava do zaměstnání - autobusová doprava zajištěna na každou vaši směnu
      • prácovní doba PO-NE

    Požadujeme:

      • dlouhodobá spolupráce
      • spolehlivost
      • pečlivost
      • dobrý zrak
      • manuální zručnost
      • věk min. 18 let
      • zkušenost s kontrolou kvality výhodou!

    V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 602 695 835

    VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

    TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na stravu,

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

24.2.2017