Operátor výroby, až 140,- na hodinu,řidič VZV od 140 možnost firemního ubytování

Hledáme operátora / operátorku výroby, řidiče VZV v Pardubicích a okolí.

Náplň práce:

  • obsluhování vstřikovacího lisu – odebírání a kontrola plastových dílů dle předepsané dokumentace
  • balení dílů
  • zapisování drobné evidence
  • práce ve skladu- skladník

Co požadujeme?

  • manuální zručnost, zodpovědnost
  • pečlivost, dobrý zrak
  • uvítáme zkušenosti z výrobního prostředí (nejsou však podmínkou)
  • ochotu pracovat v 3 směnném provozu (N, O, R)
  • povědomí o kvalitě

Co Vám Roneka nabízí?

  • stálé zaměstnání v přátelském kolektivu
  • svoz služebními vozy z Pardubic na směnu a zpět
  • možnost firemního mobilního tarifu za zvýhodněné ceny
  • možnost firemního ubytování

Požadujeme:

  • počet míst - 11

Nabízíme:

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

120 - 140 Kč/hod.

Datum zadání:

21.6.2022