Operátor výroby a operátor logistiky Prostějov s ubytováním

Nabídka již není aktuální.

Hledáte novou stabilní práci nebo jen potřebujete změnu ?

My hledáme seriozní,pracovité a pozitivní muže a ženy na pozice
Operátor výroby a logistický operátor - skladník

Třísměnný provoz, osmihodinová pracovní doba.
Práce přesčas , práce v dny státních svátků a celozávodní dovolené určuje vedení a výroba společnosti.
Tarifní měsíční mzda
Příplatky za přesčas,za noční provoz, za víkend/sobota a neděle/ za svátek
Benefity
Příspěvek na stravu
Docházkový bonus a kvality bonus
Týdenní zálohy
Ubytování zdarma pro zaměstnance / s trvalým bydlištěm mimo region /

Pracovní náplň

Operátor výroby

Vizuální kontrola výrobků, důraz na estetiku a pečlivost,balení.
Lepeni ochranné folie, štítkování.
Ruční montáž kroužků, montáž emblémů a šroubů, obsluha strojů na zapečeťování plastů, samokontrola. Práce s etiketami, balení do boxu.
Vyplňování příslušnou dokumentaci pro oddělení výroby a kvality.
Elektronická evidence produkce, kazových kusů, reklamaci.
Pracuje se ve stoje s malými plastovými díly, nezvedají se břemena

Logistický operátor - skladník

• Řízení elektro-vláčku – svoz hotových výrobků a rozvoz materiálu do výroby
• Odvoz odpadu
• Zodpovědnost za kvalitu a pořádek na pracovišti
• Práce v tří směněném provozu
• Důraz na přesčasy

Externí logistika:

• Příjem materiálů od dodavatelů a kontrola v souladu s dokumentací
• Příprava expedic, expedice dle předpisů s kompletní dokumentací
• Přesun materiálů/dílů do další fáze výrobního procesu s kompletní dokumentací

Požadavky

Věk od 18 let
Dobrý zdravotní stav bez omezení
Manuální zručnost, spolehlivost
Praxe ve výrobě výhodou
Výborná pracovní a docházková morálka

Poznámka

Práce vhodná pro páry .
Firemní doprava do práce v rámci města.
Svozová doprava Přerov a okolí.
Vstupní lékařskou prohlídku u závodního lékaře hradí společnost.

Kontakt
774 411 337
774 411 336

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Prostějov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

23.5.2019