Operátor výroby - 23.tisíc čistého + oběd za 20 korun

Nabídka již není aktuální

Požadavky

    • být starší 18 let
    • ochota pracovat ve směnném provozu
    • spolehlivý, zodpovědný
    • ochota se učit novým věcem

Nabídka

    • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
    • při splnění 160hod. 19.200,– Kč čistého
    • při splnění 180hod. 23.414,– Kč čistého
    • za každý přesčas v sezóně 89,–Kč čistého/hodinu
    • SIM karta s neomezeným voláním a SMS po celé ČR a 1,5 GB dat ZDARMA
    • v případě zájmu zajistíme nadstandardní ubytování – i pro pár
    • dotované stravování od 20 Kč + spousta dalších benefitů

Pracovní náplň

    • práce je ve třísměnném provozu
    • možnost pozice : operátor výroby , páječ, obsluha lisu
    • výroba klimatizací

Zaujala Tě nabídka ? Super, kontaktuj mi na čísle 774 000 650 a můžeme se domluvit .

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Plzeň

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

14.6.2018