Operátor výroby, 100Kč/h, práce vhodná pro ženy+ strava LUN.

Požadavky

manuální zručnost - práce s drobnými součástkami
zodpovědný a pečlivý přístup k práci

Nabídka

možnost vyplácení týdenních záloh
pitný režim a strava zajistěna na pracovišti ZDARMA
střídání pozic pro zamezení stereotypu co 2-3 hodiny
příjemný kolektiv a atmosféra na pracovišti
vhodné i pro absolventy
možno i bez praxe

Pracovní náplň

výroba termostatů do kuchyňských spotřebičů a bojlerů
3 směnný provoz, osmihodinové směny
po nástupu 87Kč/hod po zaučení 100Kč/hod

Poznámka

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici volejte na 734 231 219 nebo nám rovnou zašlete svůj životopis na email olomouc@e-pragma.cz

Lucie Nová, PRAGMA personální agentura

Plat: 100Kč/hod
Město: Prostějov

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Prostějov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

15.2.2018