OPERÁTOR VÝROBY 10 – Ostrov u Stříbra

Nabídka již není aktuální

Náplň práce:

 Obsluha výrobního zařízení, zpracování dílů z předchozího stanoviště, kontrola, finální kompletace výrobku, další úkoly přidělené nadřízeným pracovníkem.

Požadujeme:

 Ideální vzdělání v oboru truhlář nebo praxe v oboru  Pečlivost a samostatnost.  Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost.  Čistý trestní rejstřík, časová flexibilita.  Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu.

Nabízíme:

 Zajímavou a odpovědnou práci v rozvíjející se nadnárodní společnosti, 4 týdny dovolené.  22 500 Kč/měs. brutto, doprava zdarma, dotované stravování, 2x za rok docházkový bonus 9 000 Kč brutto V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 8 do 17hod telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25 emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro, nebo CTP Nová Hospoda Bor u Tachova hala B7- přízemí společnosti Allyouneed

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Stříbro (Smuteční Vrch 441, Stříbro 349 01)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Datum zadání:

17.1.2017

Podobné nabídky

Hledaní práce

Flexi – poukázky

Úklidový pracovník-FÚ Stříbro FORCORP GROUP s.r.o. | Stříbro

Seřizovač obj947 Žirafa.cz s.r.o. | Stříbro

Seřizovač, OBJ947 Žirafa.cz s.r.o. | Stříbro


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */