Nabídka již není aktuální.

Nabídka

Hledáte novou práci, potřebujete změnu
Hledáte stabilní práci na hlavní pracovní poměr? Pomůžeme
Hledáme seriozní,pracovité a pozitivní muže a ženy na pozice Operátor výroby BRNO

Směnnost
Třísměnný provoz, osmihodinová pracovní doba.
Práce přesčas , práce v dny státních svátků a celozávodní dovolené určuje vedení a výroba společnosti.
Tarifní měsíční mzda
Příplatky za přesčas,za noční provoz, za víkend/sobota a neděle/ za svátek
Benefity
Příspěvek na stravu
Docházkový bonus a kvality bonus
Týdenní zálohy

Pracovní náplň

Popis pracovní činnosti
• Vizuální kontrola výrobků, důraz na estetiku přesnost.
• Montáž adaptérů a konektorů.
• Ruční montáž optických kabelů.
• Kontrola kvality výrobků.
• Jemná manuální manipulace vyžaduje pečlivost a dobrý zrak
• Pracuje se v sedě s malými díly, nezvedají se břemena

Pracovní prostředí
• Vytápěna výrobní hala. Čisté, bezprašné pracovní prostředí bez rizik.
• Smísený pracovní kolektiv.

Požadavky

Věk od 18 let
Dobrý zdravotní stav bez omezení
Manuální zručnost, spolehlivost
Praxe ve výrobě výhodou
Výborná pracovní a docházková morálka

Poznámka

Ubytování
Po době trvaní pracovního poměru pro své zaměstnance cizince/SK a BG/ ubytování zajišťuje a hradí společnost.
Koordinátor zakázky - tlumočník pro pracovníky z Bulharska poskytuje nezbytně nutnou pomoc po době celého pobytu zaměstnance který je v pracovním poměrů .
Vstupní lékařskou prohlídku u závodního lékaře hradí společnost.

Kontakt
774 411 337,774 411 336

work@euworker.cz

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

10.5.2017