Operátor ve výrobě na HPP 98-104,- Kč/hod- Brno- Modřice

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti high-tech průmyslu hledáme pracovníky na pozici operátorů ve výrobě. DLOUHODOBÁ spolupráce se stabilní nadnárodní společností. Zkušenost s prací v elektro výrobě výhodou! Nástup IHNED!!

Pracovní doba:

    • 12 hodinové směny St-Pá 06:15-18:15 nebo Ne-Ut 06:15-18:15 NEBO noční 8 hodinové směny 20:30-5:00 DLOUHODOBĚ!

Místo výkonu práce: Brno-Modřice

Nabízíme:

    • 97,50-104Kč/hod.+ osobní ohodnocení 0-1500,-Kč/měsíc
    • práce na HPP
    • 4 týdny dovolené
    • příspěvek na stravování-formou stravenek 55,-Kč(55% hrazeno zaměstnavatelem)
    • vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
    • autobusová doprava do zaměstnání ZDARMA ( autobus jezdí ze zastávky Úzká nebo od Ústředního hřbitova)
    • možnost týdenních záloh
    • možnost profesního růstu, školení
    • zázemí prosperující společnosti , moderní a čisté pracovní prostředí
    • vstřícnost a DLOUHODOBOU spolupráci

Náplň práce:

    • kompletace počítačových součástek

Požadujeme:

    • manuální zručnost, jemná motorika
    • fyzická odolnost (práce ve stoje)
    • praxe výhodou
    • spolehlivost a chuť k práci
    • dlouhodobá spolupráce
    • ČASOVOU FLEXIBILITU

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 602 695 835

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

informace

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky,

Datum zadání:

19.4.2017
/* Not affection functionality */