Nabídka již není aktuální

Hledáme do výroby pracovníky, pro vykrytí období dovolených.

Náplň práce:

  • vizuální kontrola automobilových dílů
  • přesun lehkých dílů ze stanovišť
  • lepení plastových dílů
  • zakládání materiálu do linky
  • montáž

Požadujeme:

  • ochotu pracovat na 3 směnném provoze
  • zájem o dlouhodobou pracovní spolupráci
  • pracovitost, spolehlivost, flexibilitu

Nabízíme:

  • mzdu 19.500Kč včetně prémií a bonusů
  • příplatek 13Kč/hod za práci v odpoledních hodinách
  • příplatek 23,50Kč/hod. za práci v nočních hodinách
  • měsíční prémie až do výše 5.100Kč
  • bonus za docházku 1.200Kč
  • dotované stravování
  • příjemné pracovní prostředí
  • k dispozici nápojové a občerstvovací automaty
  • fyzicky nenáročná práce vhodná i pro ženy
  • práce na DPČ

Kontakt:

  • v případě zájmu o inzerovanou pozici, zašlete životopis na: [e-mail byl skryt] nebo volejte na 778 762 555

Pracoviště:

Liberecký kraj

Datum zadání:

24.8.2017