Operátor tepelného zpracování Liberec

Hledáme pracovníky na pozici Operátor tepelného zpracování pro významnou nadnárodní společnost zabývající tepelným zpracováním kovových dílů

Pracovní doba: nepřetržitý provoz (12 hod. směny – krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

- práce na HPP
- mzda 20.000 - 26.000 Kč/měs.
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- možnost týdenních záloh

Náplň práce

- Obsluha zařízení (pecí), příprava vsázek, kontrola procesu zařízení, vyplňování výrobní dokumentace

Požadujeme

- manuální zručnost
- spolehlivost
- schopnost týmové práce

V případě zájmu zašlete životopis prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo volejte na tel. +420 601 311 311 nebo posílejte SMS: "PRÁCE LIBEREC" a my Vám zavoláme nazpět.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Stravenky,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

26.3.2018