Operátor svařovacího robota Kopřivnice od 180 Kč/hod JK.

Náplň práce

produkty pro těžké nákladní automobily, lesní a zemědělské strojesvařování

3 směnný provoz, 8 hod.

Požadujeme

EN 287 - 1 135

zkušenosti se svařováním

znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

od 180 Kč/hod

ubytování

příspěvek na ubytování

příspěvek na dojíždění

možnost přesčasů

možnost záloh

nové a moderní prostředí

Minimální požadované vzdělání

Vyučení bez maturity

Smluvní vztah

Pracovní poměr:Plný úvazek

Zatřídění inzerátu

Obor:StrojírenstvíProfese:operátorRegion:Moravskoslezský kraj

Místo výkonu práce

Kopřivnice,

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

20.3.2018