Operátor svařovacího robota Hranice, 250 Kč/hod + TOP benefity JK.

Náplň práce

- 3 směnný provoz, 8 hod. ve výrobě regálů

- obsluha svařovacího robota

Požadujeme

- svářečský průkaz CO2 (možno dodělat)
- praxi

Nabízíme

- mzda 250 Kč/hod
- ubytování
- 26 Kč příspěvky na obědy
- příspěvek na zajištěné/své ubytování 3.000 Kč nebo na cestovné
- možnost čerpání záloh
- dlouhodobá spolupráce
- čisté, bezpečné a moderní prostředí
- příjemný kolektiv

Minimální požadované vzdělání

Vyučení bez maturity

Smluvní vztah

Pracovní poměr:Plný úvazek

Zatřídění inzerátu

Obor:StrojírenstvíProfese:operátor, svářečRegion:Olomoucký kraj

Místo výkonu práce

Hranice,

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

30.5.2018