Operátor stroje - výroba

MOLITAN a.s.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka čeká na schválení

Pracoval jste s výrobními stroji? Nevadí vám třísměnný provoz a oceníte finanční bonusy a chcete zaplacené přesčasy?

Pak se neváhejte ozvat! Hledáme nové zaměstnance na pozici:

Operátor stroje – výroba

Náplň práce:

    • Obsluha loupacího stroje
    • Práce ve třísměnném provozu
    • Spolupráce s kolegy ve výrobě

Nabízíme:

    • Nástupní plat od 20.000,- Kč – navýšení po zaškolení
    • Stravenky v hodnotě 85,- Kč – firemní stravování
    • Zaplacení všech přesčasů
    • Prémie
    • Příplatky za odpolední i noční směny
    • Bonus za vzornou docházku 1.000,- Kč
    • 25 dnů dovolené
    • Levné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinu
    • Přátelský kolektiv, firemní večírky a akce
    • Zajištění pracovního oděvu

Požadujeme:

    • Zkušenosti s výrobním strojem
    • Spolehlivost a dochvilnost
    • Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, stačí:

PROZVONIT nebo zavolat, sms p. Otavové 739 555 112 nebo napsat na e-mail: sotavova@molitan.cz

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Břeclav (Mládežnická 3356)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

9.5.2019