Operátor skladu (Kaplice)

Hledáte práci, která Vás bude bavit a kde si budou vážit Vašich schopností? Chcete pracovat pro nejmezinárodnější společnost, jedničku na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce? Pro společnost, která v roce 2018 získala prestižní ocenění pro zaměstnavatele „Top Employer“?

Pak hledáme právě Vás! :-)

Nástup možný ihned, popřípadě dohodou.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

    • Zaskladňování paletového zboží z příjmové zóny skladu do regálového systému (2 směny).
    • Vyskladňování jednotlivých kovových dílů ze skladových pozic, kompletace dílů dle seznamu, transport dílů k dalšímu zpracování (3 směny).
    • Práce se čtečkou 2D kódů.
    • Práce s manipulační technikou – ručně vedené vysokozdvihy.
    • Práce v krytých vytápěných skladech.

POŽADUJEME:

    • Manuální zručnost.
    • Spolehlivost a zodpovědnost.
    • Trestní bezúhonnost podmínkou.
    • Řidičské oprávnění na VZV výhodou.
    • Předchozí praxe ve skladech či výrobní logistice výhodou.

Co Vám nabízíme?

  • Jistotu stabilního zaměstnání v silné mezinárodní společnosti.
  • Zajímavé finanční ohodnocení, výplata do 6 dne v měsíci!
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (až 1 610 Kč čistého ke mzdě navíc!).
  • Možnost bezplatně využít městskou hromadnou dopravu.
  • Slevové programy u našich dodavatelů a partnerů z různých oblastí - výhodné tarify mobilních operátorů pro Vás i Vaše blízké, sleva u cestovních kanceláří, aj.
  • 25 dní dovolené - tedy jeden týden navíc plus možnost využít 3 dny zdravotního volna.
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění.
  • Podpora zdraví zaměstnanců ze strany zaměstnavatele (zdravotní volno, dny zdraví, poukázky do lékarny).
  • Odměnu za pracovní výročí.
  • Zaměstnanecké bezúročné půjčky.
    • Firemní akce, soutěže.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kaplice (Českobudějovická 314)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Sick days, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

30.7.2018