Operátor skladu (České Velenice)

Je pro vás důležité mít stabilní práci s jistým příjmem v mezinárodní společnosti? Šéfa, který si bude vážit Vás a Vaší odvedené práce? Pak hledáme právě Vás!

Pro pracoviště společnosti DHL Express (Czech Republic) s.r.o., divize Freight v Českých Velenicích hledáme nového kolegu na pozici:

SKLADNÍK

Nástup možný ihned.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

Manipulace se zbožím na skladě, nakládka a vykládka zboží, práce na 3 směny, hlavní pracovní poměr.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

    • Fyzickou zdatnost, spolehlivost a dochvilnost.
    • Vítán je průkaz na VZV (i na ručně vedený elektrický).
    • Výhodou praxe ve skladu.
    • Dobrý zdravotní stav.
    • Čistý trestní rejstřík.
    • Ochotu pracovat na směny.

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM:

    • Jistotu zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
    • Pravidelnou mzdu až 24.000,- Kč hrubého měsíčně vyplácenou již v prvních dnech měsíce (navíc možné získání půlročních prémií za řádné plnění pracovních povinností až 6.000,- Kč za půl roku).
    • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 70,- Kč/ odpracovaný den (získáte tak až 1.540,- Kč v čistém).
    • 25 dnů dovolené, další dny při pracovním výročí.
    • 3 dny placeného volna v případě nemoci.
    • Řadu dalších atraktivních výhod (mezi nejoblíbenější patří velmi výhodné tarify mobilního operátora i pro vaše blízké a kamarády, dotovaná Multisportkarta, příspěvek na penzijní pojištění, pitný režim v podobě osobních balíčků, slevové programy, odměny při pracovním výročí atd.).

Zaujala Vás naše nabídka? Splňujete výše uvedené předpoklady? Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve Váš strukturovaný životopis.

Pro více informací můžete také kontaktovat vedoucího Karla Macha (tlf.: 603 899 264).

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Velenice

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Sick days, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

2.8.2018