Pro firmu v Chebu hledáme na dlouhodobou spolupráci kolegy/ně na servis elektroniky.

Náplň práce:

  • práce v čisté a moderní hale v klidném prostředí bez hluku
  • jednoduchá práce pro ŽENY i MUŽE
  • čištění, servis a kontrola drobné elektroniky
  • práce na pc a se skenerem

Nabízíme:

  • nadstandardní ohodnocení v Chebu mzda až 24.000 Kč
  • mnoho benefitů pouze u naší agentury!
  • docházkový bonus
  • náborový bonus
  • příplatky za směnnost
  • bonus za přesčasy
  • bonus za doporučení
  • stravenky 80 kč / za každou odpracovanou směnu
  • 5 týdnů dovolené
  • smlouva na hpp, dlouhodobá spolupráce
  • zaškolení s trenérem
  • jen s námi získáte péči koordinátora po celou dobu co budete pracovat u nás

Požadujeme:

  • plnoletost
  • manuální zručnost a pečlivost
  • znalost práce na PC - základy
  • ženy 2 směny s občasnou noční směnou, muži 3 směny
NÁSTUP IHNED! Líbí se Vám nabídka? Chcete vědět více? Zavolejte mi na telefonní číslo 777 358 565 nebo mi zašlete svůj životopis. Těším se Katka. Najdete nás také v Chebu na adrese: Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 507/6 (2.patro).

Pracoviště:

Karlovarský kraj

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Datum zadání:

18.1.2021