Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta zabývajícího se opravou elektroniky hledáme šikovné pracovníky/ice na jednoduchou manuální práce. Nabízíme skvělou příležitost pro muže i ženy bez ohledu na věk i zkušenosti. Nástup je možný ihned. Místo výkonu práce: cca 10 min od Prahy, BEZPLATNÁ SVOZOVÁ DOPRAVA ze zastávky metra C - Opatov zajištěna na každou směnu.

Náplň práce:

  • čištění elektro zařízení a kabelů
  • jednoduché montáže, výměna komponentů
  • kompletace a balení po opravě
  • vkládání dat do PC

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení až 25.000 Kč/měsíc
  • HPP, dlouhodobou spolupráci v nadnárodní společnosti
  • stravování za pár kaček (15 – 40 Kč)
  • místo pracoviště Praha východ - zdarma svozový autobus přímo z Prahy nebo příspěvek na benzín
  • poskytnutí pracovních pomůcek
V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9-17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855 nebo 774 285 555 Požadujeme
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou – manuální zručnost
  • základní znalost práce na pc
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (7,5 hodinové směny)
  • ochotu dojíždět v rámci Prahy
  • spolehlivost

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

23.10.2017