Informace o pracovním místě

Hledáme uchazeče na pracovní pozici „operátor/ka výroby“ pro společnost sídlící v Pardubicích – Rybitví.

Náplň práce:

manuální práce – čistění autodílů
fyzicky náročnější práce vhodná pro muže

Požadujeme

pracovat na 12 ti hodinové směny, krátký/dlouhý týden
vazačský, jeřábnický průkaz výhodou

Nabízíme

finanční ohodnocení od 20.000,- čistého + přesčasy + bonusy
příplatky za získání praxe
doprava zdarma do zaměstnání (MHD karta)
možnost ubytování
možnost týdenních záloh
firemní oblečení
dlouhodobá spolupráce
práce blízkosti MHD Rybitví závod (3,7,11,18)

Nástup: IHNED

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala můžete nás navštívit v náborovém centru v 1. p. OC Grand (náměstí Republiky 1400, Pardubice) nebo volat na bezplatnou linku: +420 800 260 062 nebo se budeme těšit na Váš životopis na email: naborovecentrum@simixcz.cz

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Pardubice (Krkonošská 2001/16)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

11.9.2018