Operátor/ka výroby v textilním průmyslu 20.500-22.000,- Kč/měsíc! Velká nad Veličkou

Hledáme pro našeho významného klienta působícího v oblasti textilního průmyslu šikovné pracovníky do výroby u výrobních strojů.

Pracovní doba:

    • 8 hodinové směny (ranní 06:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00)

Náplň práce:

    • drobná manuální práce při výrobě průmyslové tkaniny

Místo výkonu práce: Velká nad Veličkou

Nabízíme:

    • práce na HPP, 25 dní dovolené
    • 20.000,- 22.000,-Kč/měs
    • příspěvek na závodní stravování
    • příplatek za odpolední směnu 6,50-Kč/hod
    • příplatek za noc 12,-Kč/hod
    • příplatek za víkend 19,-Kč/hod
    • příplatek za práci přesčas 35% ze základní mzdy
    • příplatek za nepřetržitý provoz 15,- Kč/hod
    • příplatek za ztížené prostřední 5,-Kč/hod
    • příplatek za svátek 100%
    • 0-20% - výkonnostní prémie
    • vstupní lékařská prohlídka hrazena
    • zázemí prosperující společnosti
    • vstřícnost a dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:

    • pečlivost, manuální zručnost
    • dobrý zrak nebo adekvátní pomůcky
    • spolehlivost a chuť k práci
    • dochvilnost

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 602 695 835

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

8.8.2017