Operátor(-ka) výroby - svozy, Benešov

Nabídka již není aktuální

Pro našeho prosperujícího zákazníka z oblasti automobilového průmyslu hledáme pracovníky na pozici operátor(-ka) výroby, místo je vhodné i pro absolventy!

Náplň práce:

  • montáž drobné autoelektroniky

Nabízíme :

  • výkonnostní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitní karty
  • příspěvek na firemní stravování
  • zajištěny zdarma svozy z Vlašimi, Votic, Týnce nad Sázavou, Sedlčan – Neveklov- Benešov

Požadujeme:

  • základní, SOU, SŠ vzdělání
  • dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
  • manuální zručnost, pečlivost
  • ochotu pracovat v 3 směnném provozu
Nástup: ihned nebo dohodou

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Benešov u Prahy

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Datum zadání:

11.1.2017