Operátor/ka výroby - pouze ranní směna, Brno

Randstad HR Solutions s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hledáte práci v čistém a tichém prostředí? Vyhovuje Vám práce jen na jednu směnu?
Možná hledáme právě Vás!
Výrobní společnost sídlící v Brně-Slatině hledá kolegy na pozice operátor/ka výroby.

Náplň práce:
-předchystávání materiálu pro montáž
-skenování čárových kódů
-montáž mechanických částí výrobků, elektrický/ruční momentový šroubovák
-značení kabeláže štítky
-testování a balení výrobků
-doplňování materiálu, práce s paleťákem, přenášení výrobků

Požadujeme:

-zkušenosti z výroby či skladu
-samostatnost, ochotu učit se novým věcem
-manuální zručnost, spolehlivost a pečlivost
-fyzickou zdatnost, jedná se hlavně o manipulaci s těžšími výrobky
  • počet míst - 4

Nabízíme:

-práce pouze na ranní směnu od pondělí do pátku
-fixní mzdu 20 500 Kč
-až 3 000 Kč měsíčně funkční bonus
-až 3 000 Kč bonus dle hospodářského výsledku firmy
-25 dní dovolené + 1 sick day
-stravenkový paušál v hodnotě 44 Kč za směnu
-závodní stravování, kantýna
-zaměstnanecké benefity - Flexi Pass, firemní akce pro zaměstnance, firemní posilovna, jazykové kurzy

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

20500 - 25000 Kč/měs.

Datum zadání:

5.10.2021
OK
/* Not affection functionality */