!!! Operátor/ka výroby Olomouc s UBYTOVANÍM

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Nabídka již není aktuální.

Hľadáme kandidátov na pozíciu operátor/ka strojnej výroby.

Pracujte pre spoločnosť ktorá je na pracovnom trhu od roku 1861 a dodáva kvalitné spotrebiče svojej značky do celého světa.

Práca v Českej republike mesto Hlubočky u Olomouce – Mariánské údolí.

Náplň práce:

      • práca povrchovej úpravy (obsluha smaltovacej linky)
      • práca na 2 smeny
      • práca na montážach varnej techniky

Požadujeme:

      • manuálnu zručnosť
      • vhodné pre mužov aj ženy
      • fyzickú zdatnosť

Ponúkame:

      • stravné lístky 65 Kč/smena
      • 90 – 93 Kč/hod netto
      • práca v stabilnej spoločnosti na trvalí pracovný pomer (doba neurčitá)
      • nástup možný ihneď.
      • cestovné alebo možnosť ubytovania ZADARMO

V případě zájmu o pracovní pozici mně kontaktujte na t.č.  +421 948 846 222+420 604 142 829 aneb životopis na email nabor2@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Olomoucký (Hlubočky)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

17.10.2017