Operátor/ka výroby Modřice MZDA od 19.500,-Kč/měsíc!

Jste manuálně zruční? Baví Vás práce v kolektivu? Pro našeho klienta hledáme pracovníky na pomocné práce ve výrobě. Není to fyzicky náročná práce, proto jí mohou vykonávat ženy i muži.

Pracovní doba:

    • PO-PÁ 8 hodinové směny (6:00-14:00, 14:00-22:00) nebo (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Náplň práce:

    • montážní práce (skládání součástek např. štouby a matice a pod.)
    • kontrola kvality hotových výrobků
    • evidence vadných výrobků
    • obsluha strojů

Co vám nabízíme:

    • 17.379,- Kč/měs.
    • docházkový BONUS 500,- Kč/měs.
    • osobní ohodnocení 1.700,-Kč
    • práce na HPP
    • příplatky za svátky, víkendy, přesčasy dle zákoníku práce
    • 25 dní dovolené
    • dotované stravování (55% z ceny obědu hradí zaměstnavatel)
    • vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
    • autobusová doprava na pracoviště zdarma (autobus jezdí ze zastávky Úzká nebo od Ústředního hřbitova)
    • zaškolení na pracovišti
    • prohlídka pracoviště

Co od vás očekáváme:

    • zručnost
    • spolehlivost, ochotu pracovat

V případě vážného zájmu nás kontaktujte přes tlačítko odpověď nebo na tel. čísle 602 385 151

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

13.7.2017