!!! Operátor/ka výroby, mzda 900€, ubytovanie zadarmo, stravné lístky, príplatky

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hľadáte prácu na Slovensku zo zázemím Nemeckej spoločnosti? Radi sa učíte nové veci a hľadáte stabilné zamestnanie? Radi poznávate nové technológie? Hľadáme práve Vás!

Pracujte pre Nemeckú spoločnosť, ktorá vyrába kožené interiéry pre automobilový priemysel.

Náplň práce:

      • vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky
      • orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu
      • obsluha strojov.
      • nanášanie lepidla na kožu a ostatné polotovary potrebné pre výrobu

Požadujeme:

      • manuálna zručnosť
      • ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
      • samostatnosť
      • precíznosť

Ponúkame:

      • prémia za produktivitu, bonus za dochádzku
      • základná zložka mzdy od 574€ do 838€ záleží na Vás
      • stravné lístky 3,60 €/zmena
      • doprava Hodonín – Holíč a späť zadarmo prípadne ubytovanie ZADARMO ----
      • dochádzkový bonus.
    • odporučte známého a získajte odmenu 40€ za osobu, ktorá odpracuje minimálne mesiac

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu ma kontaktujte na t.č. +421948846222, +420604142829 alebo pošlite životopis na nabor2@amikov.com.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Slovensko (Holíč)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

29.11.2018