Operátor/ka výroby, mzda 600€, ubytovanie zadarmo, stravné lístky, príplatky

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hľadáme kandidátov na pozíciu operátor/ka výroby pre spoločnosť v Holíči.

Pracujte pre Nemeckú spoločnosť, ktorá vyrába kožené interiéry pre automobilový priemysel.

Náplň práce:

      • vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky
      • orezávanie a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu
      • obsluha strojov.
      • nanášanie lepidla na kožu a ostatné polotovary potrebné pre výrobu

Požadujeme:

      • manuálna zručnosť
      • ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
      • samostatnosť
      • precíznosť

Ponúkame:

      • prémia za produktivitu
      • stravné lístky 3,38€/zmena
      • doprava Hodonín – Holíč a späť zadarmo prípadne ubytovanie ZADARMO ----
      • dochádzkový bonus.
    • odporučte známého a získajte odmenu 40€ za osobu, ktorá odpracuje minimálne mesiac
  • celková mzda 550€ až 600€

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu ma kontaktujte na t.č. +421948846222, +420604142829 alebo pošlite životopis na nabor2@amikov.com.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Slovensko (Holíč)

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

16.5.2018