Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Operátor / ka výroby Kladno - JEDNA směna

Pro našeho významného klienta působícího v elektronickém průmyslu hledáme kandidáty na pozici Operátor montáží / testování.

Náplň práce:

  • jednoduchá montáž elektroniky, kontrola zboží ve skladu

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle pozice až 28.000 Kč/měsíc
  • HPP, dlouhodobá spolupráce
  • Pracovní prostředí – tichá, klimatizovaná, čistá výroba
  • Pracovní doba – 3 směnný provoz
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
  • Čtvrtletní odměny
  • Roční navýšení mezd
  • Odměny při pracovních a životních jubileích

Požadujeme:

  • vyhláška 50
  • praxe ve výrobě
  • manuální zručnost
  • pečlivost
  • trestní bezúhonnost
V případě zájmu o více informací volejte na personální odd. Martině Kráľové na ☎ 773 779 855 nebo zašlete CV na ✉ praha@jobleader.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Středočeský kraj (Kladno)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Multisport karta, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

15.1.2019