Operátor / ka výroby Kladno - až 28.000 Kč!

Pro našeho významného klienta působícího v elektronickém průmyslu hledáme kandidáty na pozici Operátor montáží / testování / lakování.

Náplň práce:

  • jednoduchá montáž elektroniky, kontrola zboží ve skladu

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle pozice až 28.500 Kč/měsíc
  • HPP, dlouhodobá spolupráce
  • Pracovní prostředí – tichá, klimatizovaná, čistá výroba
  • Pracovní doba – 2 směnný provoz (možnost domluvy na 1 směnný provoz)
  • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
  • Čtvrtletní odměny
  • Roční navýšení mezd
  • Odměny při pracovních a životních jubileích

Požadujeme:

  • praxe ve výrobě
  • manuální zručnost
  • pečlivost
  • trestní bezúhonnost
  • ochota pracovat na 1– 2 směny Po-Pá
V případě zájmu o více informací volejte na personální odd. Markétě Prachovské na ☎ 773 779 855 nebo zašlete CV na ✉ praha@jobleader.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Středočeský kraj (Kladno)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

9.11.2018