Operátor / ka výroby jednoduchá práce s elektronikou až 25.000 Kč

Nabídka již není aktuální

Hledáme šikovné uchazeče/ky na různorodou práci do společnosti zabývající se servisem elektroniky - práce je vhodná pro muže i ženy bez praxe či vzdělání, vhodné i jako získání praxe pro absolventy.

Náplň práce:

- jednoduché čištění zařízení

- drobné opravy

- výměna komponentů

- kompletace, balení a příprava pro expedici

- vkládání dat do PC

Nabízíme:

- mzda 22.000 - 25.000 Kč/měsíc (základní mzda 20.000 Kč, po zapracování 21.000 Kč + bonusy/příplatky)

- nástupní bonus 10.000 Kč

- příspěvek na stravování

- příspěvek na Multisport kartu

- zdarma svozové autobusy přímo z Prahy (10 minut od metra)

- odměna za doporučení známého / kamaráda

- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv -

- 5 týdnů dovolené

- nástup ihned/dohodou

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855

Požadujeme:

- základní znalost práce na pc

- manuální zručnost

Pracovní doba:

jednosměnný provoz (PO - PÁ - 8-mi hodinové směny) víkendy volné