!!! Operátor/ka výroby, do 980€/mes záleží iba na Vás, príplatky, stravné, ubytovanie zadarmo

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hľadáte kvalitné zamestnanie s dobrým kolektívom, bývaním a platom? Práve ste našli!

Hľadáme kandidátov na pozíciu operátor/ka výroby v Lozorne okres Malacky.

Pracujte pre spoločnosť ktorej cieľom je na celosvetovej úrovni zlepšovať komfort vo vozidlách a zvyšovať hodnotu samotnej značky automobilu. V tejto línii sa plne angažuje aj závod v Lozorne. Jeho dominantnou výrobnou líniou je produkcia dverových obkladov a kufrových obložení.

Náplň práce:

    • Práca v automobilovej výrobe, laminovanie kožených dielov
    • Kompletizácia dielov
    • Práca pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá má zaujímavý systém benefitov
    • smenná prevádzka, 2x ranná, 2x poobedná, 2x nočná a 3x voľno (8 hod/smena)

Požadujeme:

    • Manuálnu zručnosť
    • Fyzickú zdatnosť
    • Zodpovedný prístup k práci
    • Samostatnosť

Ponúkame:

    • Výhodné platové podmienky
    • 3,8 €/hod , 10% výkonnostné prémie, 10% dochádzkový bonus
    • Základná zložka mzdy 619,90€/brutto
    • Osobné ohodnotenie 0 - 300 €
    • Záťažový príspevok vo výške 0,55€/hod
    • Závodné stravovanie
    • Ubytovanie ZADARMO
    • Práca pre stabilnú spoločnosť na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
    • Autobusová doprava s okolia zabezpečená
    • Možný nástup IHNEĎ
    • S NAMI MÁTE ISTOTU ZAMESTNANIA
  • Odporučte známeho a získajte odmenu 40€ za osobu, ktorá odrobí minimálne mesiac

V prípade záujmu o pozíciu ma prosím kontaktujte na číslach +421 948 846 222, +420 604 142 829 alebo mi pošlite životopis na email nabor2@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Slovensko (Lozorno)

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

28.11.2018