Operátor/ ka výroby až 25.000 Kč + 10.000 náborový příspěvek

Hledáme šikovné uchazeče/ky na různorodou práci do společnosti zabývající se servisem elektroniky - práce je vhodná pro muže i ženy bez praxe či vzdělání, vhodné i jako získání praxe pro absolventy.

NÁPLŇ PRÁCE:

    • manuální práce ve skladu
    • balení, montáže, obsluha zařízení aj.
    • výměna komponentů, montáže a kompletace
    • vkládání dat do PC
    • vhodné pro muže i ženy /absolventy

NABÍZÍME:

    • ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení až 25.000 (fix + bonusy + příplatky) + 10.000 náborový příspěvek
    • HPP, dlouhodobou spolupráci v čistém prostředí
    • STRAVOVÁNÍ za pár kaček
    • ODMĚNA za doporučení známého / kamaráda 2.000 Kč
    • ZDARMA svozové autobusy zajištěny z Prahy Opatova
    • NÁSTUP ihned/dohodou
    • 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 778 772 555

POŽADUJEME:

    • zkušenost na obdobné pozici - operátor výroby / skladu, manuální pracovník výhodou
    • základní znalost práce na pc
    • ochotu pracovat na 3 směny (7,5 hod / směna)
    • spolehlivost
    • nástup ihned/dohodou

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Multisport karta, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

10.9.2018