OPERÁTOR/KA VÝROBY - 149 CZK/hod.

Chcete mít volné víkendy? Vyhovuje Vám 2 směnný provoz? Je na Vás spolehnutí? Pak hledáme právě Vás, spolehlivé a precizní OPERÁTORY V ELEKTROVÝROBĚ, kteří se nebojí práce.

Místo výkonu práce STOD. – doprava zajištěna ZDARMA

Pracovní náplň:

    • drobná montáž elektrických koncovek na kabelech
    • řezání kabelů

Co za Vaši práci nabízíme?
práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní firmě
zajímavé mzdové ohodnocení až 27 200 CZK měsíčně
možnost 13. platu
obědy a svačiny v areálu za zaměstnanecké ceny
5 týdnů dovolené
příspěvek na ubytování nebo dopravu
příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění a volnočasové aktivity
dobrou dopravní dostupnost do práce
pracovní vybavení zdarma
podrobné zaškolení
nástup ihned

Co bystě měli umět a znát?
předchozí zkušenosti jsou vítány ale nejsou podmínkou rádi Vás vše naučíme
min. základní vzdělání
důležitá je manuální zručnost
spolehlivost, zodpovědnost

Pokud je to přesně to, co hledáte, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi sejdeme na osobní schůzce, kde vše pořádně probereme. V případě dotazů nás kontaktuje na tel. čísle +420 608 021 116.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Plzeň - jih

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, 13. plat, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na penzijní připojištění, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

7.12.2018