OPERÁTOR / KA V KABELOVÉ VÝROBĚ, 22 000 KČ, PRÁCE V DĚČÍNĚ

OPERÁTOR/KA V KABELOVÉ VÝROBĚ 22 000-24 000 KČ, PRÁCE V DĚČÍNĚ Hledáme manuálně zručné a šikovné operátory na pozici - splétač kabelových svazků, seřizovač a kontrolor kabelových svazků.

Co Vám nabízíme:

  • Měsíční mzda po zapracování 25 000 Kč( mzda + prémie + příplatky)
  • Prémie až 30% v průměru 3200 Kč/měsíc
  • Osobní ohodnocení až do výše 3500 Kč/měsíc
  • E-benefit v hodnotě 1500 Kč/čtvrtletně
  • Penzijní připojištění
  • Příplatky za přesčas, odpolední, noční směnu a víkend
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost týdenních záloh
  • Příspěvek na stravování ve formě paušálu na účet

Náplň Vaší práce :

  • Obsluha splétacích strojů, lehké svařování
  • Manuální zručnost, spolehlivost
  • Výborný zrak a jemná motorika
  • Práce v třísměnném provozu ( R-O-N)

Co požadujeme od Vás :

  • Praxe a zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Manuální zručnost, pracovitost, samostatnost
  • Dobrá pracovní morálka, spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost a plnoletost
  • Možnost nástupu IHNED
Neváhejte mě kontaktovat na tel.: +420770173666 E-mail : stepanka.kudrnova@jobleader.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.10.2021