Operátor / ka skladu - Kompletace balíčků / zboží

Nabídka již není aktuální

Místo výkonu práce: cca 10 min od Prahy, BEZPLATNÁ SVOZOVÁ DOPRAVA ze zastávky metra C – Opatov nebo z Říčan zajištěna na každou směnu. Pro našeho významného klienta hledáme šikovné pracovníky/ice na jednoduchou manuální práci

Co budete dělat:

  • Fyzicky nenáročná manuální práce
  • Kompletace balíčků – kompletace zboží, letáků, štítkování a etiketování
  • Plnění elektronických cigaret

Co Vám nabízíme:

  • ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení (fix + bonusy + příplatky za odpolední směnu)
  • HPP, dlouhodobou spolupráci v čistém příjemném prostředí
  • Benefity – stravenky v hodnotě 105 Kč 5 týdnů dovolené
  • ODMĚNA za doporučení známého / kamaráda 2.000 Kč
  • ZDARMA svozové autobusy zajištěny z Prahy a Říčan (10 min od Prahy)
  • NÁSTUP ihned/dohodou
V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855 nebo 774 285 555

Co požadujeme:

  • Zkušenost z výroby či skladu výhodou
  • Zkušenost v potravinářské výrobě velikou výhodou
  • Manuální zručnost a preciznost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochotu pracovat na 2 směny (8 hodinové směny)

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

21.10.2017