!!! Operátor/ka CNC stojov (lasery, lisy)

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Hľadáme kandidátov/ky na pozíciu operátor/ka CNC strojov (lasery, lisy).

Náplň práce: Práca na CNC strojoch (rezanie, lisovanie, dierovanie, prestrihávanie), práca s výkresovou dokumentáciou (tvorba programov podľa tejto dokumentácie), príprava náradia a nástrojov, zoraďovanie stroja kontrola a meranie výrobkov.

Požadujeme: Vyučený v obore technického smeru, čítanie výkresovej dokumentácie podmienkou, základná znalosť PC, ochota pracovať na 3 smeny alebo 12 hodinové smeny.

Ponúkame: Tarifná mzda 21000 Kč osobné ohodnotenie, prémie podľa výkonu (0 – 2000), príplatky za smeny 25%, dochádzkový bonus 500 Kč 5 týždňov dovolenky, príspevok na životné/penzijné poistenie, dotované závodné stravovanie.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte +421948846222 +420604142829 životopisy posielajte na nabor2@amikov.com

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Břeclav

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

21.9.2017