Operátor/ka CNC, do kmene

Randstad HR Solutions s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Do společnosti, která se zaměřuje na výrobu obráběných dílců do benzínových a dieselových čerpadel a vstřikovacích systémů, hledáme pracovníky na obsluhu CNC strojů. Pracuje se na tři směny nebo v nepřetržitém provozu na krátký/dlouhý týden.

Náplň práce:
- Obsluha moderních a špičkových CNC strojů (soustruh), dohlížení na proces výroby, korekce, výměna nástrojů
- Kontrolování kvality vyrobených dílů - vizuálně i měřením různými přístroji
- Práce s technickou dokumentací
- Udržování svěřeného stroje v čistotě a pořádku

Požadujeme:

- Mít praxi s obsluhou CNC strojů min 1 rok
- Být technicky šikovní
- Schopnost práce s technickými výkresy
- Schopnost měřit na různých přístrojích, velmi přesné tolerance (tisíciny mm)
- Schopnost a ochotu učit se
- Možnost nástupu co nejdříve
  • počet míst - 6

Nabízíme:

- Práci na špičkových CNC strojích
- Nástupní mzdu 27 - 35 000 Kč v závislosti na směnném modelu
- Nadstandardní příplatky za práci o víkendech 22%, v noci 20% a za práci v nepřetržitém režimu 25%
- Stravenky, zajištění závodního stravování
- Firemní akce a benefity
- Nástup možný ihned

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

27000 - 36000 Kč/měs.

Datum zadání:

7.10.2021