Operátor cnc strojů

Hledáte zajímavého zaměstnavatele a stabilní práci? Kromě dobrých platových podmínek nabízíme i spoustu zaměstnaneckých benefitů!
Momentálně hledáme do týmu operátory CNC strojů.

NÁPLŇ PRÁCE:
• seřizování a obsluha CNC soustruhů
• přesná výroba dílů pro letecký průmysl dle výrobní dokumentace
• kontrola vyrobených dílů
• zodpovědnost za základní technologické opracování polotovarů z ušlechtilých materiálů – titan, nerezové slitiny, hliník, super ocel atd.

Požadujeme

• SOU v oboru obrábění na NC/CNC strojích – např. mechanik seřizovač apod.
• praxe na stejné pozici ve výrobní společnosti výhodou
• ochotu pracovat na směny
• zodpovědnost, stabilitu, pečlivost, ochotu se učit

Nabízíme

• motivující finanční ohodnocení
• nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
• příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4% z hrubé mzdy
• příspěvek na dopravu
• příspěvek na stravování, školku, jazykovou výuku
• systém zaměstnaneckých benefitů
• 5 týdnů dovolené
• moderní pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
• práci na nejmodernějších CNC strojích

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

8.1.2019