Operátor CNC strojů - pouze ranní směna

Pro olomouckou společnost, která se zabývá kovovýrobou přesných dílů a složitých kovových rámů hledáme šikovné kolegy na pozici operátora CNC strojů. Pozice je přímo do kmene společnosti.

Co bude Vaším úkolem?

  • seřizování moderních CNC frézek a soustruhů dle technické dokumentace

  • měření a kontrola obráběného dílu speciálními i konvenčními měřidly

  • obrábění dílců sériové i kusové výroby

Co od Vás očekáváme?

  • vzdělání technického směru

  • zkušenosti se seřízením a obsluhou CNC obráběcích strojů

  • znalost jednoduchého programování dílce a korekcí stroje z konzoly

  • orientaci ve výkresové dokumentaci

  • základní znalost měřicích metod

  • technické myšlení a manuální zručnost

  • loajalitu a spolehlivý přístup

  • dobrou pracovní morálku

Co Vám dáme navíc?

  • výkonnostní odměny a roční bonusy

  • mzu 30 000 – 35 000 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [e-mail byl skryt] nebo volejte na tel. +420 735 120 130

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Olomouc

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

30000 - 35000 Kč/měs.

Datum zadání:

5.1.2022