Operátor CNC / Seřizovač 36 500,-Kč IO:1

Pro našeho klienta, významnou strojírenskou společnost zabývající se výrobou převodovek v Brně, hledáme obsluhu CNC soustruhu za velmi zajímavých finančních podmínek.

Požadujeme:

    • Vyučení ve strojírenském oboru
    • Podmínkou znalost řídícího systému SINUMERIC 840D nutností
    • Znalost výrobních výkresů
    • Znalost práce s měřidly ve strojírenství
    • Manuální zručnost, spolehlivost a flexibilita
    • Práce ve nepřetržitém 12h provozu

Nabízíme:

    • Výhodné platové podmínky - cca 31 500,-Kč základ (v případě zkušeností i víc)
    • Příplatek za směnnost až 3500,-Kč
    • Bonus věrnostní 1500,-Kč
    • Příspěvek na penzijní připojištění už po zkušební lhůtě
    • Roční bonus který není vázán výsledky firmy
    • 5 týdny dovolené
    • 80 ,-Kč stravenka za odpracovaný den
    • Roční bonus podobný 13. Platu

Náplň práce:

  • Jako CNC operátor budete obsluhovat obráběcí centra Hüller Hülle, což u nás obnáší zejména:

    · seřízení stroje (série jsou malé, takže seřízení může trvat déle než samotné obrábění)

    · nahrání CNC programu a ustavení upínacích přípravků

    · průběžná kontrola kvality výrobků

    · manipulace s materiálem (na jeřábníka-vazače zaškolíme)

    Po zaučení nesete zodpovědnost za rozhodování o pokračování ve výrobě při výskytu problému (např. porezita součástí), pokud na směně není mistr. V případě potřeby upravíte program, aby mohla výroba pokračovat (např. řezné podmínky).

CELKEM SI NAŠI ZAMĚSTNANCI NA TÉTO POZICI VYDĚLÁVAJÍ cca 28 000 ČISTÉHO.

Informace o společnosti a další volné pozice na www.vaseprace.eu.

Po odeslání reakce Vám zavoláme do 24 hodin, probereme pozici po telefonu, zodpovíme Vám otázky a v případě zájmu pozveme na výběrové řízení.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, 13. plat, Stravenky, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

36500 Kč/měs.

Datum zadání:

5.12.2019