Nabídka čeká na schválení

Pro našeho významného klienta hledáme šikovného a spolehlivého pracovníka pro dlouhodobou spolupráci na pozici Operátor CNC.

Požadujeme:

    • SŠ v oboru strojírenství
    • praxi na obdobné pozici 2 roky
    • odbornost, technickou zručnost
    • zodpovědnost a samostatné rozhodování
    • logické a praktické myšlení
    • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (11,5 hod směny)
    • znalost řídícího systému Fanuc výhodou

Náplň práce:

    • programování a obsluha CNC obráběcích automatů
    • měření, kontrola součástí a kvality práce
    • dodržování technologických postupů, orientace v technické dokumentaci
    • řešení drobných oprav strojů
    • odpovědnost za svěřené stroje a zařízení
    • úzká spolupráce s nadřízeným pracovníkem

Nabízíme:

    • práci ve stabilní společnosti s tradicí
    • mzdu 160,- Kč/h
    • zaměstnanecké benefity
    • příslušné mzdové ohodnocení
    • možnost osobního a profesního růstu

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

160 Kč/hod.

Datum zadání:

29.11.2019