Operátor callcentra pro výzkum trhu

Hledáme telefonní operátory, kde probíhá telefonické dotazování přes počítáč (CATI) - NEJEDNÁ SE O ŽÁDNÝ TELEMARKETING!

NMS Market Research - je agentura zabývající se výzkumem trhu. Do našeho callcentra hledáme nové pracovníky. Nebudete nic nabízet, jde pouze o marketingový výzkum. Práce je vhodná jak pro studenty, ženy na mateřské dovolené či zaměstnané, pro všechny, kdo si chtějí přivydělat.

Možnost individuálního školení po domluvě!

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN ŠKOLENÍ: ÚTERÝ 31.10.2017 OD 16:00 (ONLINE)

Popis pozice operátora:

Jde o telefonické dotazování, nic nenabízíme. Volání probíhá na našem callcentru, které se nachází kousek od metra Anděl – směr Na Knížecí. Dotazování probíhá přes počítač, ve kterém dostanete již připravenou databázi. Čísla vytáčí systém sám. Dotazování probíhá na základě předpřipraveného dotazníku, kde do počítače budete zaznamenávat odpovědi respondentů.

Nabízíme:

      • brigádu na DPP či ŽL
      • možnost nepravidelné docházky
      • možnosti individuálních směn v rozmezí od 9 do 19h
    • klasická odměna: fix 80-110 Kč/h (dle kvality spolupráce)
      • pracoviště na Praze 5 (U Nikolajky 13 - zastávka Santoška = 500m od stanice metra Anděl)
      • spolupráce je možná v těchto jazycích - čeština, polština, maďarština, slovenština
      • možnost spolupráce i z domova

Požadujeme:

      • věk min. 16 let
      • ukončené základní vzdělání
      • základní znalost práce na počítači

NMS Market Research s.r.o. (http//www.vyzkumnik.nms.cz),

Veronika Fuseková
veronika.fusekova@nms-sk.sk
m (+421) 948 370 905 t (+421) 254 412 503

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika (U Nikolajky 13)

Benefity:

Pitný režim, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

21.9.2017