Office manažer TOP příležitost skvělá mzda !

Do perspektivní ryze české společnosti, hledáme posilu do týmu na pozici Office manažera.

Co od nás dostanete:

  • Zajímavé finanční ohodnocení s garancí nárůstu.
  • Propracovaný systém talent managementu.
  • Podpora v osobním i pracovním růstu.
  • Možnost seberealizace v rámci společnosti.
  • Podporu nadřízeného.
  • Možnost seznámení se nejnovějšími metodami a novinkami v oboru.
  • Stabilního zaměstnavatele s perspektivou.
  • Nadstandardní benefity rodinného typu.
  • Bonusy a prémie.
  • Potřebné vybavení k výkonu práce.

Náplň práce:

  • Podpora při všech řízeních v rámci projektu.
  • Kompletní agenda a administrativa spojená s projektem a jeho během.
  • Být k ruce projektovém dozoru a spolupracovat s ním.
  • Účast na klíčových schůzkách.
  • Provádění zápisů ze schůzek vedení.

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Praxe na pozici asistenta minimálně 3 roky.
  • Anglický jazyk na dobré, komunikativní úrovni.
  • Znalost práce na PC.
  • ŘP sk. B.

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

31.10.2019