Asistent/ka centrální kanceláře

Hledáme zaměstnance na pozici asistent/ka centrální kanceláře.

Vaším úkolem bude:

administrativní podpora pracovníků kanceláře a vedoucích pracovníků

zajištění bezproblémového chodu kanceláře

vyřizování telefonních hovorů, emailů

evidence přijaté pošty a příprava dokladů pro hlavní účetní

odesílání a vyzvedávání poštovních zásilek

zodpovědnost za kontrolu správnosti a úplnosti přijatých dokladů

zajištění zásobování kanceláře (občerstvení, kanc. potřeb apod.)

údržba centrální kanceláře (zalévání květin atd.)

reprezentace společnosti, přijímaní návštěv

V případě zájmu nám zašlete životopis vč. osobní fotografie.

Požadujeme:

vzdělání SŠ, VŠ ekonomického, obchodního zaměření

proaktivita a pozitivní přístup k práci

samostatnost, zralost, spolehlivost

reprezentativní vzhled a vystupování

znalost jazyka AJ pokročilý mluvčí - nutná telefonická komunikace

práce na PC pokročilý uživatel (word, excel, outlook)

stylistické, komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

dobré a motivující platové ohodnocení

práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, která je součástí obchodní skupiny EWR Group a.s.

možnost profesního růstu

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha 8 (Karla Hlaváčka)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek, Práce na dohodu

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

26.6.2018