Odborný prodejce nábytku (České Budějovice)

Nabídka již není aktuální.

Na posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici

ODBORNÝ PRODEJCE NÁBYTKU V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Náplň práce:

○ Odborné poradenství a prodej nábytku na prodejní ploše obchodního domu
○ Nabídka a prodej doplňkových služeb dopravy, montáže a splátkového prodeje
○ Dodržování prezentačních standardů společnosti a pořádku na oddělení

Nabízíme:

○ Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
○ Mzdové ohodnocení po zapracování závislé na dosahovaných prodejních výsledcích - motivační provizní systém umožňující dobrým prodejcem dosahovat mzdu více než 25.000,--Kč
○ Nástupní školení prodejních dovedností
○ Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
○ Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
○ Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
○ Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
○ Stravenky ve výši 70,--Kč

Požadujeme:

○ ÚSO/SŠ
○ Praxe v maloobchodě a znalost sortimentu výhodou
○ Pozitivní vztah k obchodu a prodeji
○ Dobré komunikační schopnosti
○ Orientaci na dosahované výsledky
○ Ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době /dva pracovní víkendy v měsíci/

Staňte se i Vy členem našeho týmu!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

České Budějovice (Strakonická 2800)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Stravenky, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

3.1.2019